mentoringové SLUŽBY

Pôsobím ako spritiuálna mentorka, ktorá sprevádza klientov v dnešnom modernom svete.

S každým jedným klientom nastavujeme mentoringovú službu individuálne na mieru.

Formou ide o kombináciu online a offline stretnutí, správ, hlasových správ a PDF workbookov.

najčastejšie témy:

aké to bolo...

Janka, detská psychologička
Zobraziť viac
Prekvapilo ma, že na mňa Zuzka tak silno zapôsobila, že hneď prvú noc po prvej konzultácii som mala významný sen. Energia zo sna bola veľmi silná, ale jeho dej bol komplikovaný a bola som zmätená. Zuzka ma následne previedla jeho analýzou, vyjasnilo sa mi a doteraz čerpám z toho, čo som mala možnosť vďaka tomuto zážitku poznať. Najdôležitejšie však sú praktické rady do reálneho života, ktoré som pod Zuzkiným vedením zo sna dokázala získať. Ďakujem a odporúčam.
Zuzka, odhodlaná žiť svoj vysnívaný život
Zobraziť viac
Zuzku som kontaktovala, pretože som sa konečne chcela zorientovať v tom, aká som a čo chcem v živote dosiahnuť. Prekvapilo ma, že sa konzultácie vyvíjali úplne inak, ako som čakala, a ako sme zo začiatku plánovali. Postupne sme totiž zisťovali, že môj problém je úplne inde, ako som si myslela. Práve to je pre mňa čaro snového mentoringu. Odhalíte to, pred čím ste roky tvrdohlavo zatvárali oči. Až potom sa konečne oslobodíte a zorientujete.
Katarína, online podnikateľka
Zobraziť viac
Prišla som na konzultáciu ohľadom sna, ktorý sa mi opakoval. Bála som sa ho a bola som presvedčená, že predpovedá tie hrozné udalosti. Zuzka ma snom previedla a vysvetlila mi princípy snovej analýzy, vďaka ktorým som zistila, že sen len poukazoval na moje podvedomé strachy a chcel ma povzbudiť, ako nad nimi môžem zvíťaziť. Po konzultácii prišla veľká úľava, vďaka.
Ivka, mamina na materskej
Zobraziť viac
Zuzka mi doslova pomohla vykričať rokmi potláčané pocity. Vždy som bola "dobré dievča" a "tá rozumná staršia sestra". Potláčaný hnev, smútok a túžby za všetky tie roky sa nazhromaždili a ja som prestala zvládať starostlivosť o svoje deti. Vďaka snovej práci a Zuzkiným šamanským technikám sa mi uľavilo a svoje materstvo zvládam bez výčitiek. Cítim sa ako sebavedomá mama, ktorú len tak niečo nerozhádže.
Predošlé
Ďalšie

CENNÍK:

Mentoring je dostupný len vo forme balíčka, ktorý nastavujeme individuálne podľa vašich potrieb a možností.

Je to intenzívna forma podpory a spolupráce, ktorú si môžete rezerovovať na jeden alebo viac mesiacov (od 1500€/mesiac).

Kontaktovať ma môžete na sociálnych sieťach,
cez WHATSAPP +421910141373
mailom na podpora@zuzanazamat.sk