váš SNOVÝ KOUČING

Ponuka pre NOVÝCH klientov:
Za prvé sedenie zaplatíte práve toľko, koľko vám bude dávať zmysel.

Pokiaľ s koučingom (alebo so mnou) nemáte nijaké skúsenosti, je absolútne pochopiteľné, že neviete, akú hodnotu tento zážitok pre vás bude mať.

Rešpektujem vaše pochybnosti a považujem za dôležité, aby ste mali možnosť najprv vyskúšať, do čoho chcete investovať svoje peniaze.

„Zuzka je úplne iná koučka, na aké som bola zvyknutá. Počas koučingu s ňou som išla do hĺbky, do svojho podvedomia. Svojimi otázkami ma prepojila s mojou vnútornou, neuvedomenou silou. Očarilo ma, že sme sa nezasekli len na „rozumových“ úrovniach. A to je niečo, čo mi pomohlo. Cítila som, ako sa prepájam so svojou podstatou, s tým, po čom z hĺbky duše túžim.“

Janka

S úctou i pokorou sprevádzam klientov na ich individuálnej ceste. Rešpektujem váš hodnotový rebríček, vízie či priority.

Mojou úlohou nie je spochybniť VÁS, moralizovať či hodnotiť vaše rozhodnutia.

Mojou úlohou je posilniť vás natoľko, aby ste sa mohli kedykoľvek oprieť o najdôležitejšieho človeka vo vašom živote. O seba samého.

„Spolupráca so Zuzkou, koučing aj videá v klube Dovolím si to, je pre mňa plná oslobodzujúcich, hlbokých uvedomení. Sebarozvoju sa venujem už dlho, a práve Zuzkina energia a uhly pohľadu mi pomáhajú nájsť stratené dieliky puzzle. Konečne mením veci, v ktorých som stagnovala, a je mi v tom neuveriteľne dobre ♥“

Natália

aké to bolo...

Martina Čumová, grafická dizajnérka, autorka ženských plánovačov, www.oazainspiracie.sk

Nevedela som, do čoho presne idem. Vedela som ale, že pôjdem mimo svoju komfortnú zónu. Potom, ako mi Zuzka začala klásť presne mierené otázky, prišla som na veci, ktoré som síce niekde v sebe cítila, ale tým, že som ich povedala nahlas, som sa uistila, že ich mám aj naozaj urobiť. Ďalším plusom bolo aj veľa nových nápadov, na ktoré som vďaka Zuzke prišla. Ďakujem.

Iveta Štrbová, virtuálna asistentka
www.virtualkaivet.sk

Jana Nagypálová, prekladateľka

Donedávna som netušila, čo je koučing, toľko omielaný a propagovaný doslova všade. Neodolala som a vyskúšala som. Trápila som sa myšlienkami, ako vo svojom podnikaní zarábať bez hanby, bez strachu, že stratím klientov. V priebehu jednej hodiny, správne kladenými otázkami od Zuzky, bolo všetko vyriešené. Našla som odpovede v sebe samej a dostatok odvahy, aby som svoj cieľ zrealizovala. Ak ťa niečo trápi a potrebuješ pomôcť, a to vo vyššej sfére ako len ,,sprav toto“ a bude to okey, vyskúšaj koučing 👌

Miriama Pastorek, interiérová dizajnérka, autorka projektu www.malinovystrom.sk

Pre nových klientov ponúkam 1. hodinu na skúšku.

Uhradíte toľko, koľko vám bude dávať zmysel.
Získate tak bezprostrednú skúsenosť a príležitosť rozhodnúť, či sa vám oplatí pokračovať v dlhodobej spolupráci.

Súčasťou dlhodobej spolupráce sú koučovacie rozhovory (prechádzky, online stretnutia, rozhovor v kaviarni…) aj podpora cez správy a hlasovky pomedzi ne.

Energetická výmena za najmenší balíček 3 koučovacích sedení s podporou medzi stretnutiami je 300€*

*táto cena je dostupná v priebehu môjho ICF výcviku, po dosiahnutí medzinárodnej certifikácie primerane vzrastie.

Kontaktovať ma môžete na sociálnych sieťach,
cez WHATSAPP +421910141373
mailom na podpora@zuzanazamat.sk
alebo prostredníctvom formuláru: