nie je otázkou, či nás ovládajú archetypy.

OTÁZKA ZNIE: AKO?

Čo je TOU esenciou, pre ktorú si muži vážia ženy, boja sa ich, túžia sa o ne postarať a zniesť im modré z neba, alebo ich ponižujú a využívajú?

Čo je TOU esenciou, vďaka ktorej sa cítite ako matka spokojná a naplnená? A ktorá esencia spôsobuje, že vás materstvo ničí a vyčerpáva?

ALCHÝMIA ŽENSKEJ DUŠE je balík prednášok a cvičení, ktorý vám pomôže vedome si VOLIŤ, ako budete vnímať a zvládať výzvy vo svojom živote.

Dovoľte si pozorovať, ako sa menia ľudia okolo vás len vďaka tomu, že vyžarujete svoju silu a výnimočnosť.

Osloboďte sa od komplexov, ktorými si zbytočne komplikujete život. TERAZ. 

„Niečo ma nútilo >>byť úspešná<<. Dosahovala som v práci skvelé výsledky, ale aj tak som nedokázala prijať pochvalu či uznanie. Hnala som sa ďalej. Akonáhle som niečo dosiahla, už sa mi zdalo, že je to maličkosť, ktorú by zvládol každý. Navyše som bola z toho všetkého unavená. Prekvapilo ma aj vydesilo, keď som si uvedomila, že to všetko vlastne robím pre otca, ktorému nikdy nebolo nič dosť dobré. Aby sa za mňa nehanbil, aby mohol byť na mňa hrdý… Obrovsky sa mi otvorili oči, keď mi Zuzka položila otázku, na čo som hrdá JA. Postupne sa mi začal meniť život priamo pred očami!“

Pavli

Archetypy sa vám oplatí preskúmať, pokiaľ:

„Desila som sa svojich záchvatov hnevu pri deťoch. Normálne som citlivá, tichá osoba. Práca s archetypmi a ich bipolárnym tieňom mi pomohla premeniť túto agresivitu na užitočnú asertivitu. Ako Zuzka hovorieva: Komunikujem láskavo, ale sebavedome. :)“

Danka

to, čo je pre jednu ženu prirodzené, môže byť pre vás nočnou morou.

využívajte svoje silné stránky múdro a bez výčitiek.

„Povzbudzuje ma, že Zuzka naozaj vie, o čom hovorí. Jej autentické skúsenosti a vedomosti posúvajú osobnostný rozvoj na úplne iný level, ako som bola doteraz zvyknutá. Oceňujem aj povzbudenia a triezvy pohľad na to, čo je dostupné pre bežného moderného čoveka, a čo potrebuje čas a dlhšiu prípravu. Žiadne prázdne sľuby a frázy, ale praktické cvičenia, ktoré využijem aj ja ako racionálna uponáhľaná mama troch detí. Chápanie archetypov mi pomáha byť tak zvláštne silná, sebavedomá a rozhodná. Ušetrím si tak mnoho konfliktov a komplikácií, ktoré u nás bývali na dennej báze.“

Janka

ALCHÝMIA ŽENSKEJ DUŠE je balík prednášok a cvičení, ktoré vás zorientujú vo svete ARCHETYPOV a KOMPLEXOV.

ARCHETYPY sú prastaré vzory správania, ktoré na nevedomej úrovni ovládajú naše životy.

KOMPLEXY sú akési batôžky, stratégie prežitia, ktoré pre nás od útleho detstva pripravuje EGO, aby sme to v živote nejako ustáli.

Potom, ako rozpoznáte svoje archetypové a komplexové jednanie, budete si môcť vedome voliť, z pozície ktorého archetypu sformujete svoju realitu.

Balík prednášok a cvičení ALCHÝMIA ŽENSKEJ DUŠE je zameraný špeciálne na výzvy a prežívanie žien v rozličných podobách: Od bojovníčok po nežné víly, od starostlivých matiek po osudové milenky.

Modul o komplexoch vám pomôže lepšie porozumieť tomu, čo bytostne potrebujú vaše dcéry a synovia.

 

„Štúdium archetypov mi pomohlo prepojiť sa s doposiaľ neuvedomenou silou kdesi hlboko vo mne. Pre mňa bolo najväčším prínosom zatiaľ to, že som si konečne nastavila podnikanie tak, aby som reálne zarábala tým, čo ma baví, a ešte aj mala dosť času na manžela a deti.“

Zuzka

Čo v programe nájdete?

ALCHÝMIA ŽENSKEJ DUŠE OD ZUZANY ZAMAT

Zuzka je spisovateľka, transformačná koučka, sprievodkyňa a mentorka snovej práce.

Pomáha klientom objavovať skryté dary či vášne a využívať ich v každodennom živote.

Vo svojej praxi využíva rozličné snové, hlbinné, šamanské i umelecké prístupy, zážitkové transformačné prechádzky či prastaré techniky v súčastnosti známe ako „mindfulness“.

alchýmia ženskej duše

program vo forme samoštúdia

Balík prednášok a cvičení ALCHÝMIA ŽENSKEJ DUŠE je určený na samoštúdium a môžete k nemu získať prístup ihneď po prijatí vašej platby.

Aktuálna cena je 250€.

Pokiaľ do ALCHÝMIE pribudne nový obsah, príde vám notifikácia na e-mail a nové video či cvičenie jednoducho nájdete po prihlásení sa do svojho účtu v členskej zóne ALCHÝMIE.