pre ženy, ktoré sa rozhodli byť spokojné

Rozhodli sme sa, že si DOVOLÍME byť k sebe úprimné. Aj keď to nebýva ľahké.

Rozhodli sme sa, že si DOVOLÍME venovať čas i pozornosť svojmu rozvoju, pretože si za to stojíme.

Rozhodli sme sa, že si DOVOLÍME upratať v sebe, vo svojich vzťahoch aj vo svojom životnom štýle.

forma klubu

DOVOLÍM SI TO

aké to bolo?

Terka, koučka a mentorka
Terka, koučka a mentorka
@kouc_na_podpatku
Zobraziť viac
Na klub jsem narazila přes Zuzku, kterou na Instagramu sleduji už dlouhodobě. Zuzka vyzařuje klid a to je něco, co jsem po porodu potřebovala. Téma povinností a DOKONALOSTI bylo dlouho moje a trvalo poměrně dlouho, než jsem si život zařídila tak, abych se nemusela cítit provinile, když něco neudělám podle očekávání ostatních. Přesně tohle všechno v klubu najdete! Zuzka se věnuje klubu velmi svědomitě, sdílí každý den nové poznatky a výjimkou nejsou ani pravidelná živá vysílání. Každá žena, která má pocit, že jí život a povinnosti (nejen) v domácnosti padají na hlavu zde najde podporu. Nemusíte v tom být samy! Zuzka vytváří klidné a bezpečné prostředí pro sdílení a pomáhá ženám určovat si jinou cestu - tu jejich. Moc děkuji za příležitost být toho součástí.
Michaela, mamička na  materskej
Michaela, mamička na materskej
Zobraziť viac
Videá sú vždy tak trefné,  akoby Zuzka bývala priamo u nás doma. Keď mám ťažký deň,  zapnem si nejaké video z KLUBU. Z pocitu nemožnosti sa preladím na pocit, že som vlastne úplne v poriadku! Veľmi sa teším na každý ďalší mesiac.
Zuzka, mamička na  materskej
Zuzka, mamička na materskej
Zobraziť viac
Zuzka mi pomohla "upratať" si v živote. Teraz sa môžem venovať činnostiam, ktoré robím oveľa radšej. Zároveň som lepšie spoznala samu seba, svoje emócie a dôvod prečo som sa vo svojej domácnosti necítila dobre. Dnes som oveľa štastnejšia.
Pavli, mamička na  materskej
Pavli, mamička na materskej
Zobraziť viac
Ďakujem, Zuzi, že si vôbec takýto projekt vytvorila veľmi mi totiž sadol pretože sa týka tém, ktoré už dosť dlho riešim: komunikácia, sebaláska, poriadok, deti... Všetko dohromady. Počúvam aj staršie podcasty z archvíu Klubu a VŽDY si tam niečo nájdem pre seba, čo práve riešim alebo potrebujem spracovať. Ja osobne mam veľký problém s komunikáciou, či už s manželom alebo deťmi. Ale robím veľké pokroky! S Klubom som maximálne spokojná, nič by som tu nemenila. Ďakujem 
Zuzka, mamička na materskej
Zobraziť viac
Veľmi sa mi páči, ako je poňatý klub. Riešime celú domácnosť, a to nie sú len hmotné veci a upratovanie, ale aj vzťahy, rešpekt, energia v domácnosti a to, ako to celé využiť k osobnému rastu. Som vďačná za Zuzkine vedenie, otázky na zamyslenie a rôzne tipy, ktoré nám pomáhajú chytiť život pevne do rúk, tak aby to bolo ku prospechu celej rodiny.
Katka, grafička, marketérka
Zobraziť viac
Chcela by som sa poďakovať za tvoju prácu a energiu, ktorou sršíš 🙂 Úprimne, keď som minulý rok vstupovala do KLUBU, nevedela som presne, do čoho idem. Veľmi sa mi páči spôsob, ktorým s nami komunikuješ. Zažila som viacero AHA-momentov, lebo jedna vec je teória, ale druhá, či to vieme prepojiť s praxou. A veľakrát vďaka tvojim postom alebo videám som si uvedomila túto skutočnosť a začala som teórie aplikovať do praxe 🙂 Čo je úplne úžasné je formát IG skupiny. Nemusím sa časovo nikomu prispôsobovať, videá pozerám práve vtedy, keď môžem. Úplne milujem workbooky a vždy, keď nejaký nový pošleš, už aj žhavím tlačiareň, tlačím a zapisujem 🙂
Predošlé
Ďalšie

mentorky a koučky v klube

DOVOLÍM SI TO

ZUZANA ZAMAT @zuzanazamat

Zuzka je koučka a mentorka, ktorá sprevádza klientov na ceste hĺbkového sebapoznania a hľadania zmyslu života.

Pracuje so snovými a šamanskými technikami, vysvetľuje princípy archetypálnej komunikácie, ktorá ti pomôže významne skvalitniť vzťahy.

Zuzka má dar pozrieť sa na situácie z „mužskej perspektívy“, vďaka čomu nadobudneš nový uhol pohľadu na svoje vzťahové záležitosti.

NATÁLIA PAŽÍTKOVÁ @tvoriva_cesta_k_sebe
www.tvorbouksebe.sk

Naty sprevádza ženy na ceste sebapoznania a lásky k svojej bytosti, k svojmu telu…

Pozná najrozličnejšie úskalia, s ktorými sa ženy na ceste svojho osobného rozvoja stretávajú a pomôže ti ich ľahšie prekonať.

Naty je nesmierne silná žena vo svojej krehkosti a citlivosti. Inšpiruje ťa, podporí a ty si nájdeš dostatok času pre SEBA a svoj rozvoj aj popri hektickej práci, starostlivosti o deti či domácnosti.

JANA BOOR @janaboor_lotuswoman
www.lotuswoman.sk

Janka je transformačná sprievodkyňa žien na ceste materstvom, certifikovaná MAMA RISING® koučka a nadšená propagátorka matrescencie.

Pomáha ženám zorientovať sa v zmenách, ktoré prináša materstvo do života, nájsť autenticitu v materstve a žiť radostný a spokojný život.

Janka je presvedčená, že keď naozaj spoznáš samu seba a dovolíš si žiť v súlade so sebou, môžeš žiť šťastný a naplnený život. A byť vďaka tomu skvelou mamou pre svoje deti.

Hups, nestihla si, brána bola otvorená do 14.2.2023

Nevadí, môžeš sa aspoň prihlásiť do newslettra DOVOLÍM SI TO, aby ti neušlo žiadne z pripravovaných podujatí: