AKTUÁLNE v klube:

klub pre ženy, ktoré sa rozhodli byť spokojné

Cítiš sa ako čierna ovca rodiny a máš odvážne sny, ktoré túžiš nasledovať?

Si mama, ktorá miluje svoje deti, ale zároveň máš plnú hlavu nápadov a túžiš sa realizovať úplne inak ako len v domácnosti?

Pokúšaš sa robiť vo výchove „všetko správne“, a predsa mávaš pocit, že to nefunguje a nemá zmysel?

Si „tak akurát“ racionálna, citlivá, spirituálna aj skeptická?

ako prebieha skupinový mentoring

DOVOLÍM SI TO

Terka, koučka a mentorka
Terka, koučka a mentorka
@kouc_na_podpatku
Zobraziť viac
Na klub jsem narazila přes Zuzku, kterou na Instagramu sleduji už dlouhodobě. Zuzka vyzařuje klid a to je něco, co jsem po porodu potřebovala. Téma povinností a DOKONALOSTI bylo dlouho moje a trvalo poměrně dlouho, než jsem si život zařídila tak, abych se nemusela cítit provinile, když něco neudělám podle očekávání ostatních. Přesně tohle všechno v klubu najdete! Zuzka se věnuje klubu velmi svědomitě, sdílí každý den nové poznatky a výjimkou nejsou ani pravidelná živá vysílání. Každá žena, která má pocit, že jí život a povinnosti (nejen) v domácnosti padají na hlavu zde najde podporu. Nemusíte v tom být samy! Zuzka vytváří klidné a bezpečné prostředí pro sdílení a pomáhá ženám určovat si jinou cestu - tu jejich. Moc děkuji za příležitost být toho součástí.
Michaela, mamička na  materskej
Michaela, mamička na materskej
Zobraziť viac
Videá sú vždy tak trefné,  akoby Zuzka bývala priamo u nás doma. Keď mám ťažký deň,  zapnem si nejaké video z KLUBU. Z pocitu nemožnosti sa preladím na pocit, že som vlastne úplne v poriadku! Veľmi sa teším na každý ďalší mesiac.
Zuzka, mamička na  materskej
Zuzka, mamička na materskej
Zobraziť viac
Zuzka mi pomohla "upratať" si v živote. Teraz sa môžem venovať činnostiam, ktoré robím oveľa radšej. Zároveň som lepšie spoznala samu seba, svoje emócie a dôvod prečo som sa vo svojej domácnosti necítila dobre. Dnes som oveľa štastnejšia.
Pavli, mamička na  materskej
Pavli, mamička na materskej
Zobraziť viac
Ďakujem, Zuzi, že si vôbec takýto projekt vytvorila veľmi mi totiž sadol pretože sa týka tém, ktoré už dosť dlho riešim: komunikácia, sebaláska, poriadok, deti... Všetko dohromady. Počúvam aj staršie podcasty z archvíu Klubu a VŽDY si tam niečo nájdem pre seba, čo práve riešim alebo potrebujem spracovať. Ja osobne mam veľký problém s komunikáciou, či už s manželom alebo deťmi. Ale robím veľké pokroky! S Klubom som maximálne spokojná, nič by som tu nemenila. Ďakujem 
Zuzka, mamička na materskej
Zobraziť viac
Veľmi sa mi páči, ako je poňatý klub. Riešime celú domácnosť, a to nie sú len hmotné veci a upratovanie, ale aj vzťahy, rešpekt, energia v domácnosti a to, ako to celé využiť k osobnému rastu. Som vďačná za Zuzkine vedenie, otázky na zamyslenie a rôzne tipy, ktoré nám pomáhajú chytiť život pevne do rúk, tak aby to bolo ku prospechu celej rodiny.
Katka, grafička, marketérka
Zobraziť viac
Chcela by som sa poďakovať za tvoju prácu a energiu, ktorou sršíš 🙂 Úprimne, keď som minulý rok vstupovala do KLUBU, nevedela som presne, do čoho idem. Veľmi sa mi páči spôsob, ktorým s nami komunikuješ. Zažila som viacero AHA-momentov, lebo jedna vec je teória, ale druhá, či to vieme prepojiť s praxou. A veľakrát vďaka tvojim postom alebo videám som si uvedomila túto skutočnosť a začala som teórie aplikovať do praxe 🙂 Čo je úplne úžasné je formát IG skupiny. Nemusím sa časovo nikomu prispôsobovať, videá pozerám práve vtedy, keď môžem. Úplne milujem workbooky a vždy, keď nejaký nový pošleš, už aj žhavím tlačiareň, tlačím a zapisujem 🙂
Predošlé
Ďalšie

kto vedie skupinový mentoring

DOVOLÍM SI TO

ZUZANA ZAMAT @zuzanazamat

Zuzka je mentorka, ktorá sprevádza ženy, mamy, na ceste hĺbkového sebapoznania a hľadania zmyslu života.

V mentoringu využíva snové a šamanské techniky, prácu s archetypálnou energiou (viac info>>>) a vysvetľuje princípy partnerskej, láskavej i sebavedomej komunikácie v rodine a v domácnosti.

Podporuje ženy k návratu k autentickosti a živelnosti.

*Chceš oceniť Zuzkinu tvorbu? Pri registrácii použi kód SPOKOJNA15

Vzácne hosťky a ambasádorky klubu

DOVOLÍM SI TO

DIANA PORUBČANOVÁ @rodinna.lekarka

Dianka je koučka a sprievodkyňa rešpektujúcim rodičovstvom.

Pomáha nielen mamám porozumieť deťom, ich emóciám a vnútornému prežívaniu.

Je nesmierne citlivá, empatická a láskavá k najrôznejším „prešľapom“, ktorých sa ako mamy dopúšťame. Nevedome, zo zúfalstva či z vyčerpania… To všetko je v poriadku. U Dianky vždy nájdeš porozumenie, povzbudenie a podporu na svojej ceste ženy-mamy.

*Chceš oceniť Diankinu tvorbu? Pri registrácii použi kód RODINA15

NATÁLIA PAŽÍTKOVÁ @tvoriva_cesta_k_sebe
www.tvorbouksebe.sk

Naty sprevádza ženy na ceste sebapoznania a lásky k svojej bytosti, k svojmu telu…

Pozná najrozličnejšie úskalia, s ktorými sa ženy na ceste svojho osobného rozvoja stretávajú a pomôže ti ich ľahšie prekonať.

Naty je nesmierne silná žena vo svojej krehkosti a citlivosti. Inšpiruje ťa, podporí a ty si nájdeš dostatok času pre SEBA a svoj rozvoj aj popri hektickej práci, starostlivosti o deti či domácnosť.

Naty vedie v klube DOVOLÍM SI TO bezpečný priestor na vzájomné zdieľanie a podporu. Správy, hlasovky, videá či obrázky: Vyber si formu, ktorá ti najviac vyhovuje. Dopraj si časovo flexibilnú podporu v uzavretej skupinke na WhatsAppe.

*Chceš oceniť Natáliinu tvorbu? Pri registrácii použi kód KSEBE15

OÁZA INŠPIRÁCIE @oaza.inspiracie
www.oazainspiracie.sk

Janka&Maťka sa venujú ženskej cyklickosti, intuitivnému plánovaniu a drobným rituálom pre spokojný život.

Pomôžu ti nájsť oporné body v hektickej každodennosti. Obdivujem ich trefné postrehy a prepájanie spirituality s princípmi bežného, praktického života.

Ich srdcovou témou je vyhorenie. Ak máš pocit, že je toho na teba priveľa, a chceš vymeniť kolotoč za zmysluplný život, Janka s Maťkou ti ukážu, ako na to.

*Chceš oceniť Jankinu a Maťkinu tvorbu? Pri registrácii použi kód OAZA15

JANA BOOR @janaboor_lotuswoman
www.lotuswoman.sk

Janka je dvojnásobná mama, transformačná sprievodkyňa žien na ceste materstvom, certifikovaná MAMA RISING® koučka a nadšená propagátorka matrescencie.

Pomáha ženám zorientovať sa v zmenách, ktoré prináša materstvo do života, nájsť autenticitu v materstve a žiť radostný a spokojný život.

Janka je presvedčená, že keď naozaj spoznáš samu seba a dovolíš si žiť v súlade so sebou, môžeš žiť spokojný, šťastný a naplnený život. A byť vďaka tomu skvelou mamou pre svoje deti.

V klube DOVOLÍM SI TO Janka vedie skupinový mentoring.

*Chceš oceniť Jankinu tvorbu? Pri registrácii použi kód LOTUS15

*Využitím kódu získaš 15% zľavu na každý jeden mesiac svojho členstva v klube, a zároveň venuješ 50% svojho členského poplatku mentorke, ktorá je pre teba inšpiráciou. Ostatok sumy využívame na technické, marketingové, organizačné a ďalšie aktivity spojené s výživou klubu DOVOLÍM SI TO ♥

Získaj prístup do nášho archívu webinárov, diskusií a odvážnych rozhovorov.
Dopraj si našu podporu a starostlivosť.

Obklob sa ženami, ktoré ťa pochopia, inšpirujú a povzbudia.

Hodnota jednotlivých webinárov či workshopov sa bežne pohybuje od 60€ do 160€.
No v našom skupinovom mentoringu
si môžeš dovoliť rásť a realizovať sa
za energetickú výmenu
27€ mesačne.

Svojím tempom a bez výčitiek.

V klube je k dispozícii veľa obsahu. Budem to všetko stíhať popri deťoch?

V skupinovom mentoringu DOVOLÍM SI TO môžeš získať podporu práve v tom najhektickejšom období. Jednotlivé videá a cvičenia môžeš absolvovať svojím tempom. Či si nájdeš čas popri deťoch dobíjať svoje baterky a dopriať si wellness a fitko pre dušu, to je na tebe.

Čo keď si nebudem chcieť predĺžiť mesačné členstvo?

Kedykoľvek môžeš svoje členstvo v klube DOVOLÍM SI TO zrušiť. Už uhradené členstvo je NEVRATNÉ, ale ďalšie uhrádzať nemusíš, rozlúčime sa hoci po mesiaci a hotovo 🙂 Bude mi cťou pozorovať, že už po jedinom mesiaci v klube si si začala plniť svoje sny bez kompromisov.

Som introvertka, láka ma ísť do klubu, ale nechcem sa zapájať do diskusií… Môžem byť v klube „neviditeľná“?

Vitaj a ďakujem za úprimnosť. Nebudeš sama. Niekedy mám pocit, že je klub DOVOLÍM SI TO špeciálne prostredie pre introvertky, ktoré milujú nenápadne sledovať prednášky a skúšať si jednotlivé techniky a cvičenia samostatne. Do diania v klube sa nemusíš zapájať verejne. Užívaj si a napreduj svojím spôsobom.

Nepoužívam INSTAGRAM. Je KLUB dostupný aj na inej platforme?

Tie najhodnotnejšie webináre, rozhovory, cvičenia a stretnutia sa odohrávajú mimo platformu Instagram. Stačí, keď mi pri registrácii napíšeš, že si budeš užívať skupinový mentoring bez sledovania Instagramu, a ja sa postarám o to, aby si mala všetko dôležité k dispozícii mailom. Jediné, o čo prídeš, sú kratučké videjká, príspevky a insta-storky. Ak budeš chcieť navrhnúť tému, stačí mi napísať mail na podpora@zuzanazamat.sk, nemusíš sa zapájať do diskusií na Instagrame.

Pamätám si, že si viedla klub UPRATOVANIE A JA. Klub DOVOLÍM SI TO je jeho pokračovaním alebo niečo úplne iné?

Máš skvelú pamäť! Klub UPRATOVANIE A JA sme premenovali na klub DOVOLÍM SI TO. Všetky „upratovacie“ videá a príspevky máš naďalej v archíve (na Instagrame) k dispozícii. Aktuálne sa však venujeme upratovaniu v sebe a v domácnosti ešte viac do hĺbky a názov DOVOLÍM SI TO (byť si verná, byť sama sebou, žiť podľa seba) je nesmierne výstižný.

Zuzkin príbeh:
prečo vznikol klub DOVOLÍM SI TO

Okolo dvadsaťpäťky som intenzívne cítila volanie založiť si rodinu.

Vypočula som ho, s najlepším vedomím a svedomím… Dokonca som bola na ceste svojho osobnostného rozvoja celkom intenzívne už nejaký čas a bola som presvedčená, že mám kopec vecí spracovaných 😀
No potom, ako sa nám narodili deti, sme s manželom začali zažívať peklíčko.

Tie čarovné bytosti v nás prebudili beštie a naše najtemnejšie tendencie. Odrazu sme si uvedomili, že si podvedome na svojich deťoch kompenzujeme zranenia, ktoré v nás driemali z vlastného detstva (a ktoré som si myľne myslela, že už mám dávno spracované)…

A to aj napriek tomu, že sme naozaj úprimne a s láskou chceli opatrovať svoje deti citlivo, vnímavo, kontaktne, rešpektujúco… 

Manžel unikal za prácou. Býval tam od rána do večera. Skoro sme sa nevideli. Najprv som zúrila. Išla som sa v panelákovom byte na ôsmom poschodí s dvomi malinkými deťmi zblázniť. Cítila som sa ako zakliata vo veži.

Potom som si priznala, že je to tak lepšie. O jedného zúrivého, netrpezlivého rodiča menej. Navyše som si uvedomila, že túžim urobiť presne to isté, čo on. 

Pohrúžiť sa do svojej milovanej práce, realizovať sa od rána do večera a robiť niečo, čo VIEM, čo mi ide, čo ma baví, nie tráviť celé dni starostlivosťou o deti a aktivitami, ktoré NEZNÁŠAM…

Do toho prišli výčitky: Zo strany rodiny i spoločnosti. Veď si mama, preboha, nemala by si mať náhodou nejaké materinské hormóny? Nie je náhodou výchova detičiek to jediné, čo dáva životu ženy zmysel?

Pomoc! Nie! Odmala som bola rebel a všetko sa vo mne búrilo. V tejto príšernej životnej kríze mi odrazu všetko začalo dávať zmysel. Vďaka vedomej práci s archetypmi a tieňmi.

Krôčik po krôčiku som si začala DOVOĽOVAŤ byť sama sebou. Uvedomila som si, že je pomerne ľahké žiť podľa seba. Ale je ťažké robiť to BEZ výčitiek. Ale dá sa to.

Skupinový mentoring DOVOLÍM SI TO som vytvorila pre ženy, ktoré túžia byť samy sebou bez výčitiek, ale zatiaľ si to nedokázali dovoliť. Verím, že keď čitaš tieto slová, nie je to náhoda. Aj pre teba je to dostupné, aj ty si to už konečne môžeš DOVOLIŤ.

v klube dovolím si to sa učíme vedome pracovať s archetypmi

Sú to základné inštinkty a pudy duše.

Keby nás ovládali len telesné pudy, bolo by to dosť jednoduché.

Zaliali by nás materinské hormóny a užívali by sme si starostlivosť o deti a domácnosť ako svoje životné poslanie.

Ani by nám nenapadlo zamýšľať sa nad tým, že by bolo fajn vycestovať, vybudovať si biznis, maľovať, tancovať, hrať na hudobný nástroj alebo sa vzdelávať.

Fór je v tom, že pudy našej duše sú dominantnejšie a ovplyvňujú naše prežívanie veľmi intenzívne. Či si to priznáme alebo nie.

Ak však odmietame pripustiť, aké naozaj vo svojom jadre sme, presiakne to cez nás ako telesný symptóm, neuróza, agresivita či depresia. Aj tak nebudeme ani ideálne mamy, ani spokojné bytosti.

Je úplne pochopiteľné, že žena s dominantným archetypom hrdinky, vojvodkyne, čarodejnice či milenky nemá s deťmi toľko trpezlivosti a nebaví ju starať sa o domácnosť tak, ako ženu s dominantným archetypom matky, opatrovateľky či robotníčky.